simpsonai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
simpsonai

Tik simpsonu fanams
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Interviu su filmo įgarsintojais

Go down 
AutoriusPranešimas
Jessica
Liza supranta ,kad tu esi gera/s
Liza supranta ,kad tu esi gera/s
Jessica


Pranešimų skaičius : 196
Join date : 2009-06-19
Miestas : Springfieldas gal

Interviu su filmo įgarsintojais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Interviu su filmo įgarsintojais   Interviu su filmo įgarsintojais Icon_minitimePen. 11 27, 2009 9:13 pm

Pokalbis su Filmo įgarsintojais

Kaip patekote į filmo įgarsinimą? Buvo kažkokia atranka ar Jums pasiūlė sudalyvauti?

Jurga Kalvaitytė: Pasiūlė sudalyvaut balsų kastinge, po to, gal puse metų, nieko apie šį filmą negirdėjau, kai paskambino ir pasakė, kad praėjau bandymus. O uztruko rinkimai taip ilgai todėl, kad balsus siunte į Ameriką.

Džiugas Siaurusaitis: Pasiūlė sudalyvauti, kadangi aš turiu patirties animacinių filmų garsinime ir dubliavime. Buvo atranka į kiekvieną filmo personažą. Balsų bandymai buvo siunčiami į JAV, į 20th Century Fox ir „Simpsonų“ kurėjai patvirtino mane Houmerio vaidmeniui.

Larisa Kalpokaitė: Manau, kad buvo atranka, nes paprastai balsų pavyzdžius siunčia filmo autoriams patvirtinimui.

Severija Janusauskaitė Kaip visada, filmo dubliavimui vyksta vadinamasis kastingas, kaip ir į bet kurį profesion.filmą ar pan., tad kaip aktorė, buvau pakviesta bandymams.


Iš karto sutikote ar ilgai svarstėte apie filmo įgarsinimą?

Jurga: Sulaukus pasiūlymo, laaaabai apsidžiaugiau, kur čia nesutiksi...

Džiugas: Be abejo, sutikau iš karto

Larisa: Sutikau iš karto, nes man patiko tas animacinis filmukas.

Severija: Taip, sutikau iš karto.


Kas buvo Jūsų personažas, ar nebuvo sunku įsikūnyti į jo gyvenimą?

Jurga: LIZA. Lengva buvo garsint!

Džiugas: Kaip jau minėjau, dubliavau Houmerį. įsikūnyti nebuvo sunku, nes esu jau įgarsinęs apie 300 „Simpsonų“ serijų.

Larisa: Mano personažas Mardžė. Buvo nesunku, bet įdomu.

Severija: Garsinau Bartą, tad, manau, didžiausias sunkumas-balso moduliavimas


Kodel įgarsinote būtent tą personažą? Tai buvo Jūsų pasirinkimas ar burtų traukimas?

Jurga: Personažas pasirinko mane. Mano balsas, anot filmo garso rež., labiausiai "liziškas".

Džiugas: Kaip jau minėjau, balsus tvirtino amerikiečiai. Tiesa, Simpsonų filme dar įgarsinau Montgomerį Degėlą.

Larisa: Taip lėmė atranka, nes dar bandžiausi į Barto vaidmenuką.

Severija: Atrankai buvau kviečiama garsinti Bartą, todėl žinojau, koks bus mano personažas.Jokių burtų:)


Ka jus galite papasakoti apie savo personažą, koks jis, apibūdinkite jį?

Jurga: Šauni, pavyzdinguolė, entuziastė, verzli, protinga, rūpestinga, šmaikšti, pareiginga, jautri!

Džiugas: Linksmas seniokas

Larisa: Mardžė puiki mama, žmona, kuri laiko visus namo kampus. Su nepaprastu humoro jausmu.

Severija: Manau, kiekv. šio filmuko gerbėjams ir ne tik, pasakius "Simpsonai",yra aišku apie ką kalba. Panašiai kalbant ir apie Bartą. Man Bartas-visiškai nevaržoma vaikystė su visa savo fantazija, atvirumu, smalsumu. Ir,žinoma, pasiutusiu charakteriu:)


O ka galite pasakyti apie visą Simpsonų šeimą? Kokie jie, jų charakteriai, tarpusavio santykiai?

Jurga: Simpsonai yra...Simpsonai. Apie juos geriau ne kalbėti, o į juos žiūrėti.

Džiugas: Labai keista, netradicinė šeima, būtent todėl, jie man ir patinka.

Larisa: Neeilinė šeimynėlė. Nors tarpusavio santykiai labai atpažįstami. Situacijos gyvenimiškos, tik apmegztos sveika ironija ir šypsena. Beje- visi viens kitą myli.

Severija: Man žiūrint "Simpsonus",visada kildavo atpažinimo jausmas-tarsi tai būtų mano, mano šeimos ar kt. žmonių prototipas. Labai smagu, kad kūrėjai sugebėjo savikritiškai ironizuoti amerikietiškosios šeimos gyvenimą. Manau, tai filmuko sėkmės pagrindas.


Ka Jums reiškia simpsonai?

Jurga: Šaunų filmuką

Džiugas: Is pradžių, tai buvo darbas, bet vėliau virto į neapsakomą malonumą. Jei einu garsinti Simpsonų, einu į darbą su šypsena.

Larisa: Man tai buvo labai įdomus darbas, bet ir kiti- ne mažiau įdomūs.

Severija: Viena serija tikro juoko. Ir iš savęs.


Ar žiūrite kartais ši animacinį filmuką? Koks yra Jūsų mėgstamiausias personažas?

Jurga: Kartais žiūriu. Mėgstamiausi-Bartas, Liza, Houmeris

Džiugas: Kai turiu laiko pasižiūriu, nors prieš tai, jau būnu jį matęs. Visus personažus mėgstu, gal labiausiai patinka Degėla, Barnis, nežinau, visi faini.

Larisa: Žiūriu labai retai, nes tragiškai trūksta laiko. Mardžė.

Severija: Taip,jei spėju, visada. Houmeris ir Bartas.


Kokia filmo dalį Jums buvo įgarsinti sunkiausia? Kodėl?

Jurga: Sunku tikrai nebuvo.

Džiugas: Sunkiausia garsinti, kur yra amerikietiškų aktualijų, kurios nieko nesako lietuviui. Tada stengiesi adaptuoti žodžius lietuvio ausiai, nes kitu atveju, nieks nieko nesuprastų ir nebūtų juokinga. Žinoma, tai užima nemažai laiko.

Larisa: Sunkiausiai sekėsi įgarsinti jos laišką Houmeriui, tam reikėjo ne tik charakteringumo, bet ir dramatizmo. O tuo pačiu išlaikyti šypseną.

Severija: Visos dalys reikalavo vienodai dėmesio.


Ar buvo kokių momentų, (filmo ar įgarsinimo) kurie Jums nepatiko? (buvo sunku įgarsinti).

Jurga: Nebuvo

Džiugas: Garsinant ne, bet dubliažas yra juodas darbas. Stovi ankstoje, tvankioje studijoje ir kartoji tą patį sakinį 20 kartų, kol pataikai į lupas, pataikai į lupas, ne ta intonacija ir t.t.

Larisa: Kadangi šnekėjau ,,ant stygų'' , Tai balsas pavargdavo.

Severija: Taip. Po 3 val.garsinimo balsas "nusėda",o darbas dar nebaigtas.


Ar buvo kokių momentų, (filmo ar įgarsinimo) kurie Jums patiko? (buvo įdomu, lengva ir juokinga įgarsinti).

Jurga: Visus garsus, prunkštimus garsinti smagu!

Džiugas: Simpsonų filmo patiko visi momentai, man pačiam buvo be galo juokinga.

Larisa: Patiko viskas. Juokingiausi Mardžės kraštutiniai vertinimai.

Severija: Smagu,kai išgirdus save, kildavo juokas.


Kokius dar filmus kuriuos rodė FORUM CINEMAS jus įgarsinote?

Jurga: "Srovės nublokšti".

Džiugas: „Visa tiesa apie rykli“ Bernis, „Ninzės vežliukai“ Donatelas, „Ledynmetis 2“ žiurkiukas, „Srovės nublokšti“ Sidas, epizodinius vaidmenis „Šreke 3“, „Ratuose“... daugiau nepamenu.

Larisa: “Šrekas-3”, “Voriukas” ( tikslaus pavadinimo neatsimenu), “Garfildas”, “Mašinytės”.

Severija: "Šrekas 3","La Troškinys"(premjera rugpj.mėn.)


Ar nebuvo skirtumo tarp šių animacinių filmų, ar jie vienodo sudėtingumo?

Jurga: Anam filmuke garsinau daug mažiau, bet įvairių personažų.

Džiugas: Dubliuoti visada sunku, skirtumo nebuvo. Bet didžiausią malonumą, matyt, suteikė Simpsonų filmas.

Larisa: Pats sudėtingiausias- “Šrekas”, nes ten aš buvau Geroji Fėja. Daug stambiaku, reikėjo tiksliai pataikyti, suvaidinti ir sudainuoti.

Severija: Visi filmukai savaip sudėtingi garsinant. Bet ir savaip smagūs.


Kaip manote, ar turi galimybę "Simpsonų filmas" pelnyti kokį apdovanojimą?

Jurga: Kodėl gi ne?

Džiugas: Manau tikrai turi. Bet didžiausią apdovanojimą jis jau pelnė, sumušė visus žiūrimumo rekordus

Larisa: Apdovanojimai nieko nereiškia, svarbiausiai žiūrovu meile.

Severija: Apdovanojimai nėra svarbu. Svarbu, kad žiūrovai nuoširdžiai priimtu kūrinį, nesivadovaudami išankstine nuomone.


Simpsonai piešiami jau virs 18 metų, kaip galvojate, ar bus kada nors pabaiga?

Jurga: Jei neišsisems kūrėjai, tegu nebūna pabaigos.

Džiugas: Nežinau. Galėtų ir nesibaigti!

Larisa: Tai žino tik Dievulis ir autoriai, ir tai ne visada. Bet viskas vis vien kada nors baigiasi.

Severija: Taip, deja, bus:)


Savo interviu Mattas Groaningas pasakė, kad 2 ir 3 dalys būna visa laika prastesnes uz 1, todėl jis pajuokavo, kad praleis 2 ir 3 ir iš karto pradės kurti 4 dalį po pirmos. Kaip manote, ar kitos dalys bus tokios pat įdomios kaip ir 1?

Jurga: Tikekimės!

Džiugas: Manau, įdomios bus tikrai. Gal kitokios, bet įdomios.

Larisa: Tikiuosi, kad taip. Visiems sveika pamatyti save iš šalies.

Severija: Čia vėl veikia išankstiniai nusistatymai. Žinoma, pirma dalis dažnai būna stipriausia, o visos kitos dalys-bandymai tai pakartoti.


Ar turite vaiku? Ar jie ziuri simpsonus? Ar eisite su jais ziureti sio filmuko. Jei vaiku neturite, kaip manote, ar leisite ziureti si filmuka savo vaikams ar uzdrausite jiems. Kodel?

Jurga: Turiu 10 m. dukrą (ji , beje, irgi garsino 'Srovės nublokšti",) su kuria jau žiūrėjau ši filmą. Patiko.O kodėl reikėtų neleisti??????

Džiugas: Turiu du vaikus, 10 metų dukrytę ir 6 metukų sūnų. Be jokios abejonės, vesiuosi juos į tą filmą ir kitiems rekomenduosiu. Mano manymu, tokie filmai suteikia žmogui sveika protą, ugdo subtilų ir intelektualų humoro jausmą, su savo ironija, suteikia galimybę pasijuokti ir is savęs.

Larisa: Mano sūnui jau 22metai. Jis to filmuko fanas. Žiūri visą laiką. O, jei turėčiau mažų vaikų, tai nedrausčiau, kiekvienas supras jį pagal savo amžių.

Severija: Na,mano vaikutis dar tik netrukus gims, tad eisim į kino teatrą kartu žiūrėti bendro darbo rezultatu:) Tikrai nedrausiu savo vaikui žiūrėti "Simpsonų"-juk aš pati su jais užaugau:)


Ir paskutinis toks biški šmaikštus klausimas, ar patys norėtumėt gyventi Springfielde?

Jurga: O aš prieš gerą savaitę ir lankiausi Springfielde. Man ten laaabai patiko. O dėl emigracijos palieku klausima atvira!

Džiugas: Norėčiau. Kiekvienas gyventojas labai charakteringas ir žavus. Springfildas - nuostabus miestelis.

Larisa: Man ir Lietuva - tikras Springfilgas su visais čia vykstančiais ,,stebuklais”!

Severija: Jei būčiau geltonos spalvos ir mano pavardė būtų Simpson-būtinai:)


Labai ačiū Jums už nuoširdus ir įdomus atsakymus. Buvo smagu su Jumis pabendrauti...

Tai ką, kol kas džiaugiamės “The Simpsons Movie” bet paslapčia tikimės antros dalies!


Iš thesimpsons.lt
Atgal į viršų Go down
 
Interviu su filmo įgarsintojais
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kokia Jums Simpsonu filmo dalis labiausiai atrode juokingiausia? :D

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
simpsonai :: Simpsonu filmas-
Pereiti į: